Olimpiada biologicznaOlimpiada biologiczna

menu komitet laureaci partnerzy terminarz zasady uwagi praca druki linki galeria spacer gdzie kontakt


Laureaci Eliminacji Okręgowych XXXVII Olimpiady Biologicznej w roku szkolnym 2007/2008


Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

Opiekun

1.

Paweł Stępniewski

II LO Słupsk

mgr Tamara Kropiowska

2.

Sonia Wadas

II LO Słupsk

mgr Tamara Kropiowska

Ewa Bunikowska

II LO Słupsk

mgr Tamara Kropiowska

3.

Małgorzata Wróblewska

III LO Gdynia

mgr Ewa Czmyr

4.

Weronika Megier

II LO Słupsk

mgr Tamara Kropiowska

5.

Magdalena Kozyra

III LO Gdynia

mgr Anna Janicka

6.

Anna Kocięda

III LO Gdynia

mgr Ewa Czmyr

Anna Trojanowska

I ALO Gdynia

mgr Beata Ulczyńska


Wyróżnione prace badawcze


Wyróżnienie I stopnia:

Aleksandra Herman, IX LO w Gdańsku, Określenie wpływu reagentów (polichlorku glinu i podchloranu sodu) oraz zraszania wodą na likwidację bakterii nitkowatych w oczyszczalni ścieków, 40 pkt, opiekun: mgr Joanna Potocka


Justyna Kostiuk, XIV LO w Gdyni, Colifagi jako bioindykatory zanieczyszczenia przybrzeżnych wód powierzchniowych Zatoki Gdańskiej, 40 pkt, opiekun: mgr Katarzyna Kudela


Marta Łuczyk, XIV LO w Gdyni, Bioindykacyjna wartość ameb skorupkowych jako klucz do poznania ekologii torfowisk, 46 pkt, opiekun: mgr Joanna Landowska


Katarzyna Szymańska, I LO w Słupsku, Czy melioracja starorzeczy Słupska miała wpływ na skład gatunkowy szuwarów?, 46 pkt, opiekun: mgr Tatiana Kulczyk-Kurelska


Wyróżnienie II stopnia:

Anna Nawojczyk, I ALO w Gdyni, Wpływ wód spływnych z dachów budynków mieszkalnych na wzrost i rozwój pieprzycy siewnej, 40 pkt, opiekun: mgr Beata Ulczyńska

Wyróżniona praca w formacie pdf (ok. 0,2 MB)


Wyróżnienie III stopnia:

Aleksandra Szlejf, VI LO w Gdyni, Skuteczność pułapek lepowo-feromonowych w zwalczaniu populacji szrotówka kasztanowiaczka w Sopocie, 46 pkt, opiekun: mgr Grażyna Grzymała

Wyróżniona praca w formacie pdf (ok. 0,8 MB)









Redagowanie, edycja stron www: dr Anna-Karina Kaczorowska oraz dr inż. Roman Synak